Do ceny domu należy doliczyć koszt transportu,
który wynosi 5,00 zł netto za każdy kilometr (liczone w obie strony).
Cena może się zmienić w zależności od aktualnych cen paliwa.
Falken Classic – drewniany dom mieszkalny z dużymi oknami i dwuspadowym dachem
225 500 zł
brutto
Falken Classic to drewniany dom mieszkalny z pełnym piętrem i dwuspadowym dachem. Duże przeszklenia, nowoczesna bryła i funkcjonalny układ czynią go idealnym wyborem na dom do stałego zamieszkania.
Chcę ten dom
Pow. zab. domu
- 51,89m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 45°
Kondygnacje
- 2
Powierzchnia
- 82,96 m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 45°
Styl
- Tradycyjny
Powierzchnia
Wym. bud.
Przeznaczenie
Drewniany dom mieszkalny z poddaszem
- komfort i styl
Drewniany dom mieszkalny z poddaszem
- komfort i styl
Rzuty i elewacje
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Technologia | Modułowa drewniana |
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Styl konstrukcji domu | Tradycyjny |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 45° |
| Szerokość budynku | 5,21 m |
| Długość budynku | 9,96 m |
| Wymiary budynku | 5,21×9,96 m |
| Wysokość budynku w szczycie | 6,85 m |
| Powierzchnia zabudowy | 67,52 m² |
| Liczba pomieszczeń | 4 |
| Łazienki/toalety | 1 |
| Liczba kondygnacji | 2 |
| Ścianka kolankowa | Tak |
| Wysokość ścianki kolankowej | 120 cm |
| Opcje dodatkowe | Taras |
| Powierzchnia tarasu | 15,64 m² |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 82,96 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 51,89m² |
| Przedsionek | Nie |
| Materiał pokrycia ścian zewnętrznych | Drewno |
| Grubość ścian zewnętrznych | 29 cm |
| Seria | Falken |
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 45° |
| Wymiary budynku | 5,21×9,96 m |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 82,96 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 51,89m² |
Falken Classic – dom z drewna o funkcjonalnym układzie wnętrz
Piętro domu obejmuje dwa wygodne pokoje mieszkalne (o powierzchni 16,23 m² oraz 18,33 m²), a także niewielkie pomieszczenie pomocnicze (1,47 m²), które może zostać zaaranżowane jako toaleta, schowek lub pralnia. Komunikację pomiędzy pokojami zapewnia przedpokój o powierzchni 4,09 m². Dzięki zastosowaniu kolankowej ścianki i odpowiedniej wysokości skosów, cała kondygnacja zachowuje pełną funkcjonalność i umożliwia swobodną aranżację mebli.
Duże przeszklenia, obecne zarówno na parterze, jak i na piętrze, wprowadzają do wnętrz naturalne światło o każdej porze dnia, co podnosi komfort życia i optycznie powiększa przestrzeń. Dom Falken Classic doskonale sprawdzi się jako drewniany dom mieszkalny do całorocznego użytkowania – zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających wygodnej, modułowej przestrzeni do życia.
Dom modułowy z drewna – trwałość i ekologia w jednym
Szczegóły realizacji
cena obejmuje
- deskę boazeryjną na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych montowaną maszynowo na prefabrykacji
- drewniane schody lub drabinę
- drewniane drzwi wewnętrzne
- podłogę z paneli winylowych izolowaną styropianem
- impregnację podwaliny
- wykonanie tarasu
cena nie obejmuje
- wykonania fundamentów
- transportu (płatny dodatkowo 5,00 zł netto za kilometr liczone w obie strony; koszt może ulec zmianie w zależności od aktualnych stawek paliwa)
- montażu – płatny dodatkowo
- zabezpieczenia do stopnia NRO
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź naszą pełną ofertę – w QHouse4U czekają na Ciebie domy drewniane, nowoczesne domy modułowe oraz solidne wiaty garażowe, dostępne w różnych stylach, metrażach i układach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Prezentowane wizualizacje i filmy mają charakter poglądowy. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki zakupu wymagają indywidualnych ustaleń.










