Do ceny domu należy doliczyć koszt transportu,
który wynosi 5,00 zł netto za każdy kilometr (liczone w obie strony).
Cena może się zmienić w zależności od aktualnych cen paliwa.
Vibe 46 Premium – drewniany dom parterowy
220 370 zł
brutto
Vibe 46 Premium to elegancki i funkcjonalny drewniany dom parterowy, który zachwyca stonowaną kolorystyką, prostą formą i nowoczesnym wykończeniem. Idealny zarówno na działkę rekreacyjną, jak i jako całoroczny dom do życia blisko natury.
Chcę ten dom
Pow. zab. domu
- 57,76m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 25°
Kondygnacje
- 1
Powierzchnia
- 45,81 m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 25°
Styl
- Skandynawski
Powierzchnia
Wym. bud.
Przeznaczenie
Vibe 46 Premium – nowoczesny drewniany dom parterowy
Vibe 46 Premium – nowoczesny drewniany dom parterowy
Rzuty i elewacje
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Technologia | Modułowa drewniana |
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Styl konstrukcji domu | Skandynawski |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 25° |
| Szerokość budynku | 7,22 m |
| Długość budynku | 8,00 m |
| Wymiary budynku | 7,22×8,00 m |
| Wysokość budynku w szczycie | 4,63 m |
| Liczba pomieszczeń | 4 |
| Łazienki/toalety | 1 |
| Liczba kondygnacji | 1 |
| Ścianka kolankowa | Nie |
| Opcje dodatkowe | Taras |
| Powierzchnia tarasu | 17,49 m² |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 45,81 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 57,76m² |
| Przedsionek | Tak |
| Materiał pokrycia ścian zewnętrznych | Drewno |
| Grubość ścian zewnętrznych | 29 cm |
| Seria | Vibe |
| Komin (atrapa) | Nie |
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 25° |
| Wymiary budynku | 7,22×8,00 m |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 45,81 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 57,76m² |
Drewniany dom parterowy z miejscem na wszystko
Drewniany dom parterowy gotowy na cztery pory roku
Sprawdź również inne domy drewniane w naszej ofercie
Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Odwiedź nasz sklep i odkryj jeszcze więcej wyjątkowych domów, które spełnią Twoje marzenia o idealnej przestrzeni!
Szczegóły realizacji
cena obejmuje
- deskę boazeryjną na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych montowaną maszynowo na prefabrykacji
- drewniane schody lub drabinę
- drewniane drzwi wewnętrzne
- podłogę z paneli winylowych izolowaną styropianem
- impregnację podwaliny
- wykonanie tarasu
cena nie obejmuje
- wykonania fundamentów
- transportu (płatny dodatkowo 5,00 zł netto za kilometr liczone w obie strony; koszt może ulec zmianie w zależności od aktualnych stawek paliwa)
- montażu – płatny dodatkowo
- zabezpieczenia do stopnia NRO
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź naszą pełną ofertę – w QHouse4U czekają na Ciebie domy drewniane, nowoczesne domy modułowe oraz solidne wiaty garażowe, dostępne w różnych stylach, metrażach i układach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Prezentowane wizualizacje i filmy mają charakter poglądowy. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki zakupu wymagają indywidualnych ustaleń.














