Do ceny domu należy doliczyć koszt transportu,
który wynosi 5,00 zł netto za każdy kilometr (liczone w obie strony).
Cena może się zmienić w zależności od aktualnych cen paliwa.
Vibe 84 Classic – projekt drewnianego domu parterowego
303 250 zł
brutto
Vibe 84 Classic to przemyślany projekt drewnianego domu parterowego, który oferuje komfortowe warunki do życia na jednej kondygnacji. Naturalna elewacja, skandynawska stylistyka i 84 m² powierzchni użytkowej dają solidną bazę dla nowoczesnej rodziny.
Chcę ten dom
Pow. zab. domu
- 100,94m²
Pomieszczenia
- 7
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 25°
Kondygnacje
- 1
Powierzchnia
- 84,08 m²
Pomieszczenia
- 7
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 25°
Styl
- Skandynawski
Powierzchnia
Wym. bud.
Przeznaczenie
Komfort ukryty w detalach
Komfort ukryty w detalach
Rzuty i elewacje
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Technologia | Modułowa drewniana |
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Styl konstrukcji domu | Skandynawski |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 25° |
| Szerokość budynku | 7,22 m |
| Długość budynku | 13,98 m |
| Wymiary budynku | 7,22×13,98 m |
| Wysokość budynku w szczycie | 4,63 m |
| Liczba pomieszczeń | 7 |
| Łazienki/toalety | 1 |
| Liczba kondygnacji | 1 |
| Ścianka kolankowa | Nie |
| Wysokość ścianki kolankowej | 0 cm |
| Opcje dodatkowe | Taras |
| Powierzchnia tarasu | 17,49 m² |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 84,08 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 100,94m² |
| Przedsionek | Tak |
| Materiał pokrycia ścian zewnętrznych | Drewno |
| Grubość ścian zewnętrznych | 29 cm |
| Seria | Vibe |
| Komin (atrapa) | Nie |
| Powierzchnia | 84 m² |
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 25° |
| Wymiary budynku | 7,22×13,98 m |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 84,08 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 100,94m² |
Vibe 84 Classic - projekt drewnianego domu parterowego
Styl życia zakorzeniony w naturze
Potrzebujesz domu, który wpisze się w Twoją estetykę? Sprawdź Vibe 84 Premium – ten wariant pozwala wybrać kolor elewacji zgodnie z indywidualnym projektem.
Jeśli szukasz podobnego domu w innym rozmiarze lub układzie, koniecznie zobacz wszystkie dostępne opcje w ramach serii Vibe – znajdziesz tam również większe i mniejsze modele utrzymane w tej samej stylistyce.
Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Odwiedź nasz sklep i odkryj jeszcze więcej wyjątkowych domów, które spełnią Twoje marzenia o idealnej przestrzeni!
Szczegóły realizacji
cena obejmuje
- deskę boazeryjną na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych montowaną maszynowo na prefabrykacji
- drewniane schody lub drabinę
- drewniane drzwi wewnętrzne
- podłogę z paneli winylowych izolowaną styropianem
- impregnację podwaliny
- wykonanie tarasu
cena nie obejmuje
- wykonania fundamentów
- transportu (płatny dodatkowo 5,00 zł netto za kilometr liczone w obie strony; koszt może ulec zmianie w zależności od aktualnych stawek paliwa)
- montażu – płatny dodatkowo
- zabezpieczenia do stopnia NRO
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź naszą pełną ofertę – w QHouse4U czekają na Ciebie domy drewniane, nowoczesne domy modułowe oraz solidne wiaty garażowe, dostępne w różnych stylach, metrażach i układach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Prezentowane wizualizacje i filmy mają charakter poglądowy. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki zakupu wymagają indywidualnych ustaleń.




















