Do ceny domu należy doliczyć koszt transportu,
który wynosi 5,00 zł netto za każdy kilometr (liczone w obie strony).
Cena może się zmienić w zależności od aktualnych cen paliwa.
Raven – dom stodoła z antresolą
337 700 zł
brutto
Raven to przestronny dom stodoła z antresolą, który harmonijnie łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Dzięki starannie zaprojektowanemu układowi wnętrza oraz przemyślanej konstrukcji, oferuje wygodę i estetykę, doskonale wpisując się w potrzeby współczesnych mieszkańców. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, które cenią przestrzeń i nowoczesny styl życia.
Chcę ten dom
Powierzchnia
Pomieszczenia
Łazienki
Kąt dachu
Styl
Powierzchnia
Wym. bud.
Przeznaczenie
Dom stodoła z antresolą – przestrzeń i trwałość w jednym
Dom stodoła z antresolą – przestrzeń i trwałość w jednym
Rzuty i elewacje
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Technologia | Modułowa drewniana |
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Styl konstrukcji domu | Stodoła |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 45° |
| Szerokość budynku | 5,91 m |
| Długość budynku | 12,78 m |
| Wymiary budynku | 5,91 m x 12,78 m |
| Wysokość budynku w szczycie | 6,65 m |
| Powierzchnia zabudowy | 96,21 m² |
| Liczba pomieszczeń | 6 |
| Łazienki/toalety | 2 |
| Liczba kondygnacji | 2 |
| Ścianka kolankowa | Tak |
| Wysokość ścianki kolankowej | 80 cm |
| Opcje dodatkowe | Antresola, Pergola, Taras |
| Powierzchnia tarasu | 23,65 m² |
| Powierzchnia antresoli | 18,09 m² |
| Liczba okien dachowych | 9 |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 91,85 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 75,53m² |
| Przedsionek | Nie |
| Materiał pokrycia ścian zewnętrznych | Drewno |
| Grubość ścian zewnętrznych | 29 cm |
| Seria | Raven |
| Przeznaczenie obiektu | Mieszkalne |
|---|---|
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 45° |
| Wymiary budynku | 5,91 m x 12,78 m |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 91,85 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 75,53m² |
Przemyślana funkcjonalność – dom stodoła z antresolą
Taras jako centrum życia
Szczegóły realizacji
cena obejmuje
- deskę boazeryjną na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych montowaną maszynowo na prefabrykacji
- drewniane schody lub drabinę
- drewniane drzwi wewnętrzne
- podłogę z paneli winylowych izolowaną styropianem
- impregnację podwaliny
- wykonanie tarasu
cena nie obejmuje
- wykonania fundamentów
- transportu (płatny dodatkowo 5,00 zł netto za kilometr liczone w obie strony; koszt może ulec zmianie w zależności od aktualnych stawek paliwa)
- montażu – płatny dodatkowo
- zabezpieczenia do stopnia NRO
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź naszą pełną ofertę – w QHouse4U czekają na Ciebie domy drewniane, nowoczesne domy modułowe oraz solidne wiaty garażowe, dostępne w różnych stylach, metrażach i układach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Prezentowane wizualizacje i filmy mają charakter poglądowy. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki zakupu wymagają indywidualnych ustaleń.



















