Do ceny domu należy doliczyć koszt transportu,
który wynosi 5,00 zł netto za każdy kilometr (liczone w obie strony).
Cena może się zmienić w zależności od aktualnych cen paliwa.
Stork – gotowy dom bez pozwolenia
196 900 zł
brutto
Stork to gotowy dom bez pozwolenia, który łączy minimalistyczną formę z wyjątkową funkcjonalnością. Idealny jako przytulna przestrzeń na weekendowy wypoczynek lub dodatkowy budynek na działce, np. jako pracownia, biuro czy domek gościnny. Dzięki starannie zaprojektowanemu układowi i dużym przeszkleniom zapewnia komfort oraz bliskość natury.
Chcę ten dom
Pow. zab. domu
- 39,00m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 15°
Kondygnacje
- 2
Powierzchnia
- 60,90 m²
Pomieszczenia
- 4
Łazienki
- 1
Kąt dachu
- 15°
Styl
- Tradycyjny
Powierzchnia
Wym. bud.
Przeznaczenie
Gotowy dom modułowy, który zachwyca precyzją wykonania
Gotowy dom modułowy, który zachwyca precyzją wykonania
Rzuty i elewacje
| Przeznaczenie obiektu | Całoroczne |
|---|---|
| Technologia | Modułowa drewniana |
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Styl konstrukcji domu | Tradycyjny |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 15° |
| Szerokość budynku | 6,45 m |
| Długość budynku | 5,98 m |
| Wymiary budynku | 6,45×5,98 m |
| Wysokość budynku w szczycie | 5,80 m |
| Powierzchnia przedział | 36–70 m² |
| Powierzchnia zabudowy | 38,57 m² |
| Liczba pomieszczeń | 4 |
| Łazienki/toalety | 1 |
| Liczba kondygnacji | 2 |
| Ścianka kolankowa | Tak |
| Wysokość ścianki kolankowej | 80 cm |
| Opcje dodatkowe | Brak |
| Taras | Nie |
| Powierzchnia tarasu | 0 m² |
| Pergola | Nie |
| Balkon | Nie |
| Powierzchnia balkonu | 0 m² |
| Antresola | Nie |
| Powierzchnia antresoli | 0 m² |
| Okna dachowe | Nie |
| Liczba okien dachowych | |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 60,90 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 39,00m² |
| Pow. zabudowy domu przedział | 36–70 m² |
| Przedsionek | Nie |
| Grubość ścian zewnętrznych | 23 cm |
| Kondygnacje | Piętrowe |
| Przeznaczenie obiektu | Całoroczne |
|---|---|
| Materiał konstrukcyjny | Drewno świerkowe C24 |
| Rodzaj dachu | Dwuspadowy |
| Pokrycie dachu | Blacha na rąbek |
| Kąt nachylenia dachu | 15° |
| Wymiary budynku | 6,45×5,98 m |
| Pow. po obrysie podłogi wewnątrz | 60,90 m² |
| Powierzchnia zabudowy domu | 39,00m² |
Kompaktowy układ, który zaskakuje funkcjonalnością
Minimalizm w architekturze – powrót do prostoty
Szczegóły realizacji
cena obejmuje
- deskę boazeryjną na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych montowaną maszynowo na prefabrykacji
- drewniane schody lub drabinę
- drewniane drzwi wewnętrzne
- podłogę z paneli winylowych izolowaną styropianem
- impregnację podwaliny
- wykonanie tarasu
cena nie obejmuje
- wykonania fundamentów
- transportu (płatny dodatkowo 5,00 zł netto za kilometr liczone w obie strony; koszt może ulec zmianie w zależności od aktualnych stawek paliwa)
- montażu – płatny dodatkowo
- zabezpieczenia do stopnia NRO
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Sprawdź naszą pełną ofertę – w QHouse4U czekają na Ciebie domy drewniane, nowoczesne domy modułowe oraz solidne wiaty garażowe, dostępne w różnych stylach, metrażach i układach dopasowanych do Twoich potrzeb.
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Twoja droga do domu
Własny dom w zasięgu ręki – szybciej, niż myślisz!
01.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich marzeniach i potrzebach.
02.
Projekt
Pomożemy Ci wybrać lub dostosować projekt domu, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.
03.
Umowa
Gwarantujemy zabezpieczenie Twoich interesów poprzez jasną i szczegółową umowę współpracy.
04.
Realizacja
Twój nowy dom powstanie w 4 miesiące, a montaż zajmie tylko 3-5 dni!
Prezentowane wizualizacje i filmy mają charakter poglądowy. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki zakupu wymagają indywidualnych ustaleń.













